YARASA ÇADIR

Göze şık gözüken bir yarasa çadır sistemidir. Sima Tente ve Çadır Sistemleri olarak yarasa çadır konusunda da profesyonel uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Peki yarasa çadırı nedir? Yarasa çadır belediye başkanlıklarının yönettiği park ve bahçelerde, yürüyüş yollarında sıklıkla karşımıza çıkan çadır sistemleridir. Genellikle modern görüntüsü sebebiyle tercih edilmektedir. Branda ve çadır gibi alanlarda uzmanlaşmış olan branda sektörde en ön sıralarda olup kalite ve hizmette ödün vermeyen bir kuruluştur.

Yarasa çadır belediyeler haricinde bireysel kullanıcılarda evlerinin önleri veyahut mağazalarının önleri içinde tercih edebilmektedirler. Sizlerde detaylı bilgi almak ve bir yarasa branda sahibi olmak isterseniz profesyonel ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

YARASA ÇADIR TEKNiK ÖZELLiKLERi

Yarasa tente , tasarlanırken kullanılacak malzemeler özenle seçilmektedir ve dayanıklılık konusunda en ideal malzemeler kullanılmaya özen gösterilmektedir. Çelik halat, liftin, civata, mapa, klemens, somun gibi yarasa tente’de kullanılacak malzemelerin paslanmaz çelik olarak seçilmesi, tente‘nin uzun ömürlü olmasında  büyük etkisi vardır ve bu sebeple kaliteli malzemelerin seçilmesinde özen gösterilmektedir.

Yarasa çadırı fiyatları, tentenin modeline veya ölçülerine göre değişmektedir. Tentede kullanılacak malzemeler seçildikten sonra, mekanın ölçüsü alınır ve brandanın kumaşı seçilerek yarasa tente fiyatı çıkarılır. Yarasa tentede kullanılacak branda kumaşı, yurt dışından ithal edildiği için fiyatlar dolar kuruna göre de  değişiklik göstermektedir. Telefonla bize ulaşarak, yarasa tente fiyatları konusunda  bilgi sahibi olabilir ve mekanlarına şıklık katarak aynı zamanda güneş veya kötü hava koşullarından mekanlarını koruyabilirsiniz.

YARASA TENTE SİSTEMLERİ

Yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yarasa Çadır Sistemleri

Yarasa Çadır Sistemi

Yarasa Çadır Sistemi Yarasa Çadır sistemi Göze şık gözüken bir…

Yarasa Çadır Sistemleri

Yarasa Çadırları

Yarasa Çadırları Yarasa Çadırları Göze şık gözüken bir yarasa çadır…

Yarasa Çadır Sistemleri

Yarasa Çadır Sistem

Yarasa Çadır Sistem Yarasa Çadır Sistem Göze şık gözüken bir…

Yarasa Çadır Sistemleri

Yarasa Çadır Çeşitleri

Yarasa Çadır Çeşitleri Yarasa Çadır Çeşitleri Göze şık gözüken bir…

Yarasa Çadır Sistemleri

Yarasa Sistem Çadır

Yarasa Sistem Çadır Yarasa Sistem Çadır; Göze şık gözüken bir…

Yarasa Çadır Sistemleri

Yarasa Çadır Sistemleri

Yarasa Çadır Sistemleri Yarasa Çadır Sistemleri Göze şık gözüken bir…

Yarasa Çadır Sistemleri

Yarasa Çadırlar

Yarasa Çadırlar Yarasa Çadırlar Göze şık gözüken bir yarasa çadır…

Yarasa Çadır Sistemleri

Yarasa Çadır

Yarasa Çadır Sistemleri Yarasa Çadır Göze şık gözüken bir yarasa…