BRANDA KUMAŞLARI

Branda fiziksel olarak, oldukça kalın ve sık dokunmuş kumaşlardan imal edile koruyucu örtü vasfındaki malzemelerdir. Branda kumaşları için teknik olarak ısı, ışık, nem gibi etkenlere dayanıklılık konusunda şartlandırılmış kumaşlar nitelemesini kullanmamız mümkündür. Şeffaf brandalardan, membran malzemelere dek geniş bir alanda uygulama kombinasyonları ile oluşturulacak çözümlerimizin tamamı için oldukça kaliteli malzeme ve kumaşlar seçilmektedir. Firmamız sizin talep ettiğiniz ölçü ve uygunlukta brandalar ve tente sistemleri hazırlamakta ve bu sayede size özel oluşturulan çözümler ile alanlarınızın dizaynı ve korunması temin edilmektedir. Fiziksel olarak dizayn edilen birçok yerde kullanılan son derece modern görünümlü branda sistemlerimiz ve özellikle her türlü aracınızı korumak üzere tasarladığımız araç brandalarımız ve diğer ürünlerimizle ilgili tüm görsellere ve detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz. Taleplerinize çok kısa sürede cevap verebilen deneyimli teknik ekibimiz ve birçoğu yurt dışından ithal konusunda uzman üreticilerin kumaş ve malzemelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Polyester başta olmak üzere dayanıklı elyafların ipliklerinden bez ayağı vb dokuma deseni ile dokunan sağlam kumaşlar ısı, ışık ve suya karşı dayanıklılık arz eden özelliklerle nitelenmiş olup, bu sayede araçlarınız, mekanlarınız için korunma sağlamaktadırlar.

Branda kumaş çeşitleri;

1-Akrilik kumaş: Kumaşın türü yün kumaşa benzer. Ayrıca pamuklu kumaşı da andırır. Bu kumaş kolay yıkanabilir ve leke tutma oranı da çok azdır. Renk renk seçenekleriyle branda kumaşları arasında kendine yer bulan kumaş türlerindendir.

2-Meç kumaş: Genelde rüzgârı kuvvetli olan yerlerde kullanılır. Güneş ışığını engelleyen ve aynı derecede görüntüyü de engelleyen bir kumaştır. Meç kumaşlar branda kumaşları arasında en çok tercih edilen kumaş türlerinden biridir.

3-Pilsa kumaş: Dış mekân koruma amaçlı imal edilmiştir. Yağmur geçirmez özelliğiyle de branda kumaşları arasında en tercih edilen kumaş türlerinden biridir.

4-Polyester kumaş: Yapay elyaftan oluşur. Çok düşük nem çekme özelliğine sahiptir. Branda dan çok giyim kumaşı olarak daha çok tercih edilmektedir.

5-Şeffaf mika kumaş: Bu kumaş İtalya ve İspanyadan ithal edilmektedir. Genelde yazın bahçelere, ya da cafelerin etrafına çevrilir.